NERVOZNI 'KRALJEVI' / Modrić i Real kiksali na gostovanju i vratili Gironu u utrku za naslov

Luka Modrić igrao je od početka utakmice do 87. minute kada je umjesto njega ušao 18-godišnji Turčin Arda Guler

18.2.2024.
16:16

Real Madrid je u 25. kolu La Lige na gostovanju kod Raya Vallecano odigrao 1:1 te tako pružio priliku Gironi da se na sutrašnjem gostovanju kod Athletica eventualnom pobjedom približi na samo tri boda zaostatka. Barcelona na trećem mjestu zaostaj osam bodova.

NAKON 12 GODINA /

Modrić napušta Real: Je li došlo vrijeme da ispuni obećanje Boysima?

Poveli su gosti već u trećoj minuti susreta koada je Valverde u kontru izbacio Joselua, a ovaj mirno pogodio za 0:1. Pregledavao se gol zbog mogućeg zaleđa, no vrlo brzo je glavni sudac Ruiz ponovno pokazao na centar.

Domaćini su izjednačili nakon što je Camavinga igrao rukom u šesnaestercu. Iz VAR sobe potvrdili su penal, a s bijele točke u 27. minuti precizan je bio Raul De Tomas.

Nervozu u redovima Reala najbolje je dočarao Dani Cravajal koji je u sudačkoj nadoknadi u razmaku od samo dvije minute skupio dva žuta kartona.

Luka Modrić igrao je od početka utakmice do 87. minute kada je umjesto njega ušao 18-godišnji Turčin Arda Guler. Real u sljedećem kolu dočekuje Sevillu, dok će Rayo na gostovanje kod Girone.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.