TAKO SE TO RADI / Modrić briljirao u velikoj i vrlo važnoj pobjedi Reala. Ova utakmica mogla bi biti presudna čak i za naslov prvaka

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, koji ima osam bodova više od Seville

4.12.2021.
23:14

Real Madrid je slavio u gostima kod Real Sociedada s 2-0 u 16. kolu Primere i sada vodi pred pratiteljima čak osam bodova.

U danu kad su kao domaćini izgubili i Atletico i Barcelona, Real je suvereno prošao Baskijom. U 17. minuti je Luka Jović zamijenio ozlijeđenoga Benzemu, a Srbin je prvo asistirao Viniciusu u 47. minuti za 1-0, da bi deset minuta kasnije sam zabio za 2-0.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real i dobio je vrlo visoku ocjenu na SofaScoreu, čak 7.4. Real ima osam bodova više od Seville i devet od Betisa, a kako su svi glavni konkurenti kiksali u jednom danu, a Real je slavio, tko zna možda baš ovo kolo bude presudno u bitki za naslov prvaka.