NEOČEKIVANI JUNAK / Evo kako je Modrić asistirao za pobjedu Reala u El Clasicu

Kako je ušao u igru, tako je Real počeo bolje igrati

28.10.2023.
19:19

Iako su nogometaši Barcelone bili bolji većim dijelom susreta te vodili 1-0 do 68. minute, najveći derbi španjolske La Lige, odigran na Camp Nou, dobio je madridski Real s 2-1.

MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR /

Modrić srušio rekord, pa u sučevoj nadoknadi asistirao za pobjedu u El Clasicu

Apsolutni junak susreta 11. kola bio je engleski reprezentativac Jude Bellingham koji je zabio dva gola za veliki preokret Reala. Nakon gola Gundogana u šestoj minuti uslijedili su golovi Bellinghama u 68. i 92. minuti. Kod drugog pogotka asistent je bio Luka Modrić.

OVDJE pogledajte asistenciju Modrića koji je ulaskom u igru u 63. minuti postao najstariji igrač u povijesti koji je nastupio u El Clasicu.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Ovom pobjedom Madriđani su preuzeli vodstvo na ljestvici. Isti broj bodova ima Girona, ali i slabiju gol-razliku, a Katalonci su zbog poraza ostali na trećem mjestu sa četiri boda manje od Reala i Girone.