ispred kovačevog bayerna / Mönchengladbach pobjedom nad Stuttgartom ponovno zasjeo na drugo mjesto Bundeslige

Mönchengladbach ima sedam bodova manje od vodeće Borussije Dortmund

9.12.2018.
21:27
firo Sportphoto/DPA/PIXSELL

U 14. kolu Bundeslige Borussia Mönchengladbach je u nedjelju kod kuće dobila Stuttgart sa 3-0, te se je vratila na drugo mjesto, ima sedam bodova manje od vodeće Borussije Dortmund.

Golove za Borussiju Mönchengladbach postigli su Raffael (69),Florian Neuhaus (77), a treća lopta u mreži završila je nakon autogola francuskog reprezentativca Benjamina Pavarda (84).

Lijevi branič Stuttgarta Borna Sosa zbog ozljede je propustio sedmu uzastopnu prvenstvenu utakmicu.

Hannover je u gostima kod Mainza imao pobjedu rukama, koju je prokockao u završnici susreta. Hannover je vodio od 12. minute pogotkom Hendrika Weydandta, da bi u samoj završnici susreta, u 89. minuti, Daniel Brosinski iz penala donio remi Mainzu (1-1).

Hrvatski nogometaš Josip Elez, koji je na posljednjih osam utakmica bio standardni prvotimac Hannovera, ušao je u igru u 78. minuti.