SPASIO MOMČAD OD PORAZA / Messi zabio prvi pogodak ove sezone, akcija neodoljivo podsjeća na dane iz Barcelone

I kada su svi mislili da bodovi ostaju u Los Angelesu, na scenu je stupio bivši Barcelonin dvojac

26.2.2024.
8:49
PROFIMEDIA

Za uzbudljivu završnicu utakmice regularnog dijela sezone MLS-a između LA Galaxyja i Inter Miamija pobrinuli su se Lionel Messi i Jordi Alba. Njih dvojica nakon prekrasne akcije bili su zaslužni za pogodak u sudačkoj nadoknadi kojim je postavljen konačan rezultat utakmice 1-1 (0-0).

ZAVRŠIO U BOLNICI /

Budimir izgubio svijest nakon utakmice: 'Slomljen mu je sinus'

Domaćini su poveli u 75. minuti pogotkom Dejana Joveljića, ali u 88. minuti pocrvenio je Delgado i time otežao posao svojoj momčadi u naumu da zadrži to vodstvo.

Messi i Alba u 92. su minuti odigrali prekrasnu akciju koja neodoljivo podsjeća na njihove slavne dane kada su isto radili u dresu Barcelone, a Messiju je taj pogodak prvi u novoj sezoni.

Inače, uzbudljiva utakmica pamtit će se po rekordu. Na tribinama je bilo 27.642 gledatelja što je najviše u utakmicama Galaxyja u regularnom dijelu sezone.

''Ovo na neki način predstavlja sve što smo željeli da ovaj sport bude. Radili smo na tome toliko mnogo godina'', zadovoljno je prokomentirao povjerenik MLS-aDon Garber.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.