MAJOR LEAGUE SOCCER / Splićanin u doigravanju nije igrao niti jedne minute: Njegov Los Angeles poražen u finalu

To je za Columbus Crew treći naslov prvaka nakon 2008. i 2020. godine.

10.12.2023.
8:19
profimedia

Columbus Crew novi je američki prvak nakon što je u subotu u finalu MLS-a kod kuće pobijedio branitelja naslova Los Angeles FC sa 2-1.

POBJEDA NAKON 105 DANA /

Bjelica nakon što je prekinuo crnu seriju, brlijirao izjavom: ‘Ako me niste poznavali, sada me znate. Čista emocija‘

Pobjedu Columbusu su osigurali Cucho Hernandez jedanaestercem u 33. minuti i Yaw Yeboah pogotkom u 37. minuti. Jedini gol za Los Angeles zabio je u 74- minuti Denis Bouang.

Mladi hrvatski reprezentativac Stipe Biuk u šest utakmica MLS doigravanja nije odigrao niti jednu minutu.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.