LOŠA UVERTIRA / Mladi dinamovci ipak nisu mogli protiv moćnog Milana: Pobjeda u zadnjem kolu im ne jamči prolaz dalje

Juniori Dinama izgubili su od Milana na Kranjčevićevoj

25.10.2022.
16:16
Igor Kralj/PIXSELL

Juniori Dinama su u utorak u utakmici 5. kola  skupine E Lige prvaka mladih izgubili od Milana 1-2.

TEŠKO MU JE /

Ćiro otkrio dosta tužan detalj iz svog života: 'Više od godinu dana imam rak, a kćeri me nisu pitale ni kako sam'

Poveo je Milan u 25. minuti golom Jordana Longhija, no samo četiri minute kasnije Dinamo dolazi do izjednačenja, a strijelac je Matej Šakota. U drugom poluvremenu u 76. minuti sudac dosuđuje penal za gostujuću momčad nakon prekršaja na Scottiju. Izvođač je Gabriele Alesi i od 77. minute Milan vodi 2-1.

Ovo je drugi poraz mladih Dinama od Milana, u prvoj utakmici talijanski je klub slavio sa 3-0.

Ne ovise sami o sebi

U skupini je Dinamo s dvije pobjede i tri poraza treći sa šest bodova. Prvi je Milan sa 11 bodova, drugi je Salzburg s osam, a Chelsea je na četvrtom mjestu s dva boda.

U zadnjem kolu u srijedu 2. studenog Dinamovi juniori gostuju kod Chelsea, ali im ni pobjeda ne jamči prolazak dalje.