PRIPREME / Minimalna pobjeda Plavih u premijernom susretu u 2024. godini: Zaigralo 29 dinamovaca, jedan se nesretno ozlijedio

Uspješno su startali dinamovci u novu, 2024. godinu. Puno igrača isprobao je strateg Plavih u susretu igranom 3x30 minuta

6.1.2024.
16:24

U kišom okupanom Zagrebu, Dinamo je dočekao slovensku Rogašku na glavnom terenu stadiona u Maksimiru. Susret je bio zatvoren za javnost, a Sergej Jakirović iskoristio je priliku da isproba čak 29 igrača.

SERIE A /

Totalna drama u sudačkoj nadoknadi: Mladić pogodio za pobjedu, gosti promašili kazneni udarac u 99. minuti

SERIE A /

Zagrepčani su bili bolji s 1-0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Sandro Kulenović.

Obzirom da se utakmica igrala 3 puta po 30 minuta, u dva navrata došlo je do velikih promjena u sastavu, pa su tako posljednjih pola sata utakmice odigrali juniori Dinama pojačani francuskim obrambenim tandemom, Theophileom i Bernauerom.

Osim pobjede i velike rotacije, u nekoliko navrata Jakirovića je mogla zabrinuti ležernost obrane Plavih kada je Rogaška dolazila u izglednu priliku za postizanje zgoditka, a trenutak za zaborav dogodio se u 60. minuti kada se ozlijedio Mahir Emreli.

Dinamo u Zagrebu ostaje do ponedjeljka, a onda putuje u Rovinj gdje će odigrati još četiri pripremne utakmice.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod naših rukometaša na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO