MILANOV SPECIJALIST ZA PENALE SREDIO LAZIO: / Talijanski derbi završio nemilim scenama, disciplinska tijela imat će pune ruke posla

Na ljestvici vodi Juventus sa 84 boda, Napoli ima 20 bodova manje, ali i utakmicu manje. Inter je treći sa 57 bodova, a Milan je četvrti sa 55 bodom

13.4.2019.
22:38
Screenshot

U derbiju 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Lazio sa 1-0 ostvarivši prvu pobjedu u zadnjih pet kola. Pobjednika je odlučio pogodak Francka Kessiea iz jedanaesterca u 79. minuti.

Poništen penal

Kazneni udarac je skrivio Riza Durmisi oborivši Matea Musacchija. Zanimljivo, dvije minute ranije sudac Gianluca Rocchi je dosudio kazneni udarac za domaćine zbog igranja rukom, ali je nakon pregleda video snimke poništio svoju odluku. Dvije kasnije nije imao dvojbi.

Nažalost, utakmica je završila nemilim scenama i tučnjavom igrača pa će disciplinska tijela imati pune ruke posla. Ivan Strinić nije nastupio za Milan, baš kao niti Milan Badelj za Lazio.