MESSIJU NITKO NIJE RAVAN: / Jedan podatak pokazuje koliko je Argentinac dominantan, Ronaldo će ovo teško nadmašiti

Messi u nedjelju navečer ima priliku osvojiti novi trofej s Barcelonom, koji bi mu bio 37. u karijeri

17.1.2021.
16:23

Nogometaši španjolskog giganta Barcelone u nedjelju (21 sat) igraju finale Superkupa protiv Athletic Bilbaoa.

NOGOMETNI SUPERSTAR OSTAVIO NAVIJAČE U NEVJERICI: /

'Razmišljao sam o tome da prestanem igrati...'

Ako katalonci osvoje taj trofej, to će biti 37 pokal koji je u karijeri osvojio njihov kapetan i prva zvijezda Lionel Messi.

Postoji bolji

Sa 37 trofeja Messi će se izjednačiti s bivšim suigračima Maxwellom i legendarnim Andresom Iniestom koji ih je isto toliko osvojio u karijeri, ali i dalje neće biti na vrhu.

Na prvom mjestu će ostati neprikosnoveni Brazilac Dani Alves koji ima 42 trofeja.

Ispred legendi

Argentinac je s Barcelonom osvojio deset naslova u domaćem prvenstcu, osam naslova u Superkupu, šest španjolskih Kupova, četiri Lige prvaka, tri europska Superkupa i tri Klupska svjetska prvensstva. S reprezentacijom Argentine osvojio je zlatnu olimpijsku medalju.

Trenutno je po broju trofeja izjednačen Ryanom Giggsom, ima dva više od svojeg suigrača Gerarda Piquea, tri više od legendarnog Xavija.

Trenutno ima i četiri trofeja više od svojeg najvećeg "rivala", portugalskog superstara Cristiana Ronalda.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.