ODUŠEVLJAVA / I kada se činilo kako je sve gotovo, ukazao se Messi: Pogledajte novu majstoriju Argentinca kojom je sve bacio u ekstazu

Još jedna briljantna partija

7.8.2023.
8:29

U osmini finala Američko-meksičkog Liga kupa svjedočili smo pravoj drami. Messijev Inter Miami gostovao je kod Dallasa i do 80. minute gubio 4-2, a najzaslužniji za preokret gostujuće momčadi bio je upravo Lionel Messi.

TRANSFERI DANA /

Neymar zatražio odlazak iz PSG-a i vraća se u Barcu, Guardiola otpisao stopera, PSG doveo napadača za 80 milijuna eura

Argentinac je prvo doveo u vodstvo momčad Miamija lijepim pogotkom u 6. minuti utakmice, ali Dallas je u 63. minuti imao ogromnih 3-1.

Nakon samo dvije minute, Cremaschi je vratio nadu Miamiju, da bi to potrajalo pune tri minute kada Taylor autogolom vraća Inter Miami u zaostatak od dva pogotka.

U 80. minuti, ponovno uzbuđenje. Još jedan autogol, ali ovog puta na drugoj strani i rezultat je 4-3,a onda je uslijedio potez koji je obilježio utakmicu.

Baš kao i u debitantskom nastupu za Inter Miami, Messi je u završnici utakmice dobio priliku za postići zgoditak iz slobodnog udarca, a pogađate, to je i uspio.

Ovakve prilike argentinski virtuoz ne propušta. Nakon isteka regularnog vremena počelo je izvođenje jedanaesteraca, a prvi je za goste pucao Messi i pogodio. Za Miami su svi izvođači bili precizni, dok je Dallasov Pomykal promašio i time dozvolio gostima prolazak u daljnju fazu natjecanja.

Inače, Messi je u prve četiri utakmice u SAD-u postigao sedam pogodaka.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.