'MESSI JE NOGOMETNI HARRY POTTER, BACIT ĆU TV KAD PRESTANE IGRATI': / Legenda svjetskog nogometa naklonila se čudesnom Argentincu

Messi je odigrao sjajnu utakmicu protiv Juventusa u Ligi prvaka

29.10.2020.
12:21

Nogometaši Barcelone u utorak su u Torinu pobijedili Juventus s 2-0 u 2. kolu Lige prvaka i odvojili se na prvom mjestu skupine G.

RONALDO ĆE BITI BIJESAN KAD VIDI ŠTO JE BARCELONA OBJAVILA: /

Nije dosta što nije jučer igrao, još su ga i 'nagazili', Juve odmah odgovorio

Katalonci su bolje započeli dvoboj, Griezmann je već u 3. minuti pogodio vratnicu, a u 14. minuti su i poveli nakon što je udarac Francuza Dembela s 20 metara zakačio igrača Juvea Chiesu i promijenio smjer, i neobranjivo ušao u mrežu.

Fantastična Barcelona

Drugi pogodak za Barcu postigao je Argentinac Lionel Messi, kapetan katalonskog kluba i ponajbolji igrač na svijetu.

Legendarni talijanski napadač Christian Vieri, koji je tijekom karijere najdublji trag ostavio u Interu, sada radi za CBS Sports kao stručni komentator i prokomentirao je utakmicu te istaknuo da je pobjeda gostiju bila potpuno zaslužena.

Christian Vieri

"Barcelona je bila čudesna, tu nije bilo utakmice - mogli su postići šest, sedam golova. Odigrali su fantastićno", rekao je Vieri.

Ništa nakon Messija

Slavnog Talijana pogotovo je impresionirao Messi, nogometaš koji je uz Cristiana Ronalda obilježio proteklo desetljeće i ostat će zapamćen kao jedan od najboljih, a po mnogima i najbolji igrač u povijesti.

"Messi je mađioničar, on je Harry Potter nogometa. Kada prestane igrati, bacit ću televizor. Neću više raditi na TV-u i samo ću gledati Netflix jer kad on prestane igrati više neće biti ničega za gledanje", poručio je Vieri.