MESSI I SUAREZ SRUŠILI HRABRI GETAFE: / Barcelona iskoristila kiks Seville i Atletica i odvojila se na vrhu

Barcelona je slavila na gostovanju kod Getafea i povečala prednost na vrhu tablice

6.1.2019.
22:48

Barcelona je slavila na teškom gostovanju kod Getafea sa 2-1, pogocima Messija i Suareza. Katalonci su tako iskoristili remi Seville i Atletica ne bi li povečali prednost na prvenstvenoj tablici.

Barcu je u prednost doveo vodeći strijelac prvenstva, LeoMessi, pogotkom u 20. minuti. Bio je to 16. prvenstveni pogodak Argentinca (odigrao je 15 utakmica), a samo 12 minuta kasnije Suarez sjajnim volejem povećava na 2-0. Getafe je uspio smanjiti rezultat krajem prvog poluvremena, kada je Mata smanjio na 2-1, a rezultat se od tada nije mijenjao.

Sevilla i Atletico podijelili bodove

Ranije, u derbiju 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla i Atletico su igrali 1-1 (1-1). Domaće je u vodstvo doveo Ben Yedder (37), a poravnao je Griezmann (45). Nikola Kalinić ostao je na klupi Atletica. Real Madrid je iznenađujuće izgubio od Sociedada kod kuće (0-2), tako da se Barcelona sada odvojila na vrhu.