MESSI DONIO BARCELONI TRI BODA: / Čudesni Argentinac s dva gola slomio Elche, Katalonci se priibližili Realu

Messi je postigao prva dva pogotka u pobjedi Barce 3:0

24.2.2021.
21:26

Nogometaši Barcelone na svom su Camp Nou svladali Elche s 3-0 (0-0) u zaostaloj utakmici 1. kola španjolskog prvenstva, a dvostruki strijelac bio je kapetan katalonske momčadi Leo Messi.

EUROPSKI VELIKAN MESSIJU ŠALJE NOVU PONUDU?: /

Sada mu nude puno manje novca, zna se i zbog čega

Argentinac je prvi pogodak postigao u 48. minuti nakon kombinacije s Dancem Martinom Braithwaiteom. U 69. minuti Messiju je za pogodak lobom sjajno asistirao Nizozemac Frenkie de Jong. U 73. minuti Braithwaite je upisao drugu asistenciju, a strijelac je bio Jordi Alba.

Barcelona bliže vrhu, Elche bliže dnu

Ovom pobjedom Barcelona je došla do 50 bodova, pet manje od vodećeg Atletica koji ima utakmicu manje. Drugi je Real Madrid s 52 boda.

Elche je ostao na 21 bodu i u grčevitoj borbi za opstanak nalazi se na predzadnjem mjestu. Isti broj bodova ima i Valladolid koji je 18., kao i Eibar na 17. poziciji. Alaves s bodom više drži 16. mjesto. Elche ima utakmicu manje od konkurenata.