MELJU SVE PRED SOBOM: / Rijeka se poigrala sa slovenskim drugoligašem

Nogometaši Rijeke pobijedili su slovenskog drugoligaša Triglav 4:0 u pripremnoj utakmici za proljetni dio sezone.

21.1.2017.
15:52

Poveli su Riječani u 24. minuti. Nakon kornera gosti nisu uspjeli u nekoliko navrata izbiti loptu, Franko Andrijašević sjajno se snašao i iz okreta prekrasnim potezom matirao Džafića.

RIJEKA OPAKO ODGOVORILA DINAMU: /

Jesenski prvak nije imao milosti prema niželigašu

U 69. Ajayi je lijepo proigrao Črnica, koji se oslobodio na rubu kaznenog prostora i lijepim udarcem zatresao mrežu.

Samo tri minute kasnije Ajayi se izborio za ubačaj u kaznenom prostoru i proigrao Kovačevića, koji je skrenuo loptu u mrežu.

Konačan rezultat postavio je Tomislav Turčin. Igrala se 79. minuta kada je nakon nove gužve u kaznenom prostoru poentirao Turčin.