MEDIĆ ŠOKIRAN U SPLITU: / Sada je Zagrebu borba za opstanak još teža

Nogometaši Splita s 1-0 pobijedili su Zagreb s 1-0 u prvom susretu 23. kolu Prve hrvatske nogometne lige, a jedini gol djelo je braniča domaćina Dražena Bagarića.

19.2.2016.
20:02

U susretu su prvi mogli povesti domaći nogometaši u 20. minuti, no Bagarić nije bio precizan pa je prvi dio završen 0-0. Jedini gol na utakmici postignut je u 60. minuti kada je Bagarić glavom pogodio nakon kornera.

Uvjerljivo posljednji

Ovom pobjedom Split se učvrstio na četvrtom mjestu ljestvice sa 36 bodova, šest manje od trećeg Hajduka, a šest više od pete Lokomotive, dok je Zagreb i dalje uvjerljivo posljednji sa samo devet bodova, 11 manje od Istre 1961 i Osijeka.