IDE SRUŠITI REKORD / Marseille upisao osmu uzastopnu pobjedu: 'Tudor nas ubija i jako je zahtjevan'

Ukupno je od 27 utakmica upisao čak 17 pobjeda

21.1.2023.
13:33

Nogometaši Rennesa ispali su iz francuskog kupa u šesnaestini finala natjecanja nakon što su ih igrači Marseillea svladali 1:0. Jedini gol za momčad koju vodi Igor Tudor postigao je Matteo Guendouzi u 59. minuti u akciji koja je započela gubljenjem lopte Lovre Majera.

TROŠE KAO PIJANI /

Chelsea uoči derbija s Liverpoolom doveo šesto pojačanje ove zime: Za velikog talenta iskrcali 35 milijuna eura

JordanVeretout oduzeo mu je loptu na centru i sjurio se prema suparničkom golu. Imao je puno prostora, koji je iskoristio kako bi povratnom loptom pronašao francuskog veznjaka. Guendouzi je puknuo iz prve, a lopta je odbijanjem od bloka prevarila golmana Dogana Alemdara i završila u mreži. Majer je igru napustio desetak minuta kasnije.

To je bila osma uzastopna pobjeda za izabranike Igora Tudora, a ukupno je od 27 utakmica upisao njih čak 17.

'Ubija nas'

Argentinac Leonardo Balerdi komentirao je navike hrvatskog stratega: "Ubija nas, ali to nam pomaže u utakmicama, na kojima možemo malo više trčati, na kojima smo fizički spremniji od protivnika", priča i nastavlja:

"Na dane kada te ubije na treningu, teško je, uzima to i mentalni danak, ali na kraju nam koristi. Tudor nam na treningu govori da tako napredujemo", zaključuje Balerdi.