'TEK JE NA 60%' / Navijači Dinama i Hajduka se trebaju bojati troboja za titulu? Čačić se zbog njega 'skoro ispovraćao', a odigrao je čudesno

"Znali smo da je ekstra kvaliteta. Nije mu lako, dugo nije igrao utakmice. Dali smo mu 90 minuta u prijateljskoj utakmici protiv Domžala i 45 protiv naših juniora. Puna šaka brade."

17.9.2023.
10:56
Nel Pavletic/PIXSELL

U derbiju 8. kola HNL-a Rijeka je kao domaćin na Rujevici svladala Osijek sa 2-1 (0-0).

RIJEČKI TABOR /

Bivši Vatreni za Net.hr otkrio može li riječka mladost s Pjacom do titule: 'Hajduk je trenutno ispred svih'

Oba pogotka za Rijeku postigao je Marko Pjaca (48, 55), da bi Petar Pušić (85) ublažio poraz Osijeka.

Rijeka je bila značajno bolji suparnik u prvih 45 minuta, ali je tu svoju bolju igru materijalizirala tek početkom nastavka. Briljirao je povratnik u HNL, bivši reprezentativac Pjaca koji je svoju ekstra klasu potvrdio s dva sjajna gola.

'Puna šaka brade'

Trener Rijeke Željko Sopić nakon utakmice je dao zanimljivu izjavu za MaxSport: "Nadam se da će Pjaca uskoro ući u formu. Iskreno, on je na 60-70 posto. Znam da je ludilo u Rijeci, ali… Znali smo da je ekstra kvaliteta. Nije mu lako, dugo nije igrao utakmice. Dali smo mu 90 minuta u prijateljskoj utakmici protiv Domžala i 45 protiv naših juniora. Puna šaka brade", rekao je Sopić.

Ako Pjaca može ponuditi puno više od ovoga, ofenzivna Rijeka može ugroziti Dinamo i Hajduk u napadu na titulu.

U Dinamovoj upravi se mogu zapitati zašto su doveli Takura Kaneka, kada je Pjaca bio nadohvat ruke i gotovo besplatan...