MAJSTORIJA / Mario Pašalić zabio prekrasan pogodak u pobjedi koja nosi važne bodove za Europu

Prvo poluvrijeme polako se bližilo kraju, ali u 39. minuti Mario Pašalić centaršut je iskoristio volej udarcem kojim je savladao vratara Rome

24.4.2023.
22:59
profimedia

31. kolo talijanske Serie A zatvorile su utakmicom Atalanta i Roma. Domaćini su slavili rezultatom 3-1, a na poluvremenu je bilo 1-0.

PONOSNI TRENER /

Marijan Budimir nakon velikog poraza: 'Žao mi je publike, ali njihova podrška nam znači'

Prvi pogodak na utakmici prava je majstorija Marija Pašalića kojem je to treći pogodak ove sezone.

U 74. minuti Atalanta je preko Toloija udvostručila vodstvo, a u 83. minuti Pellegrini postiže pogodak za Romu i dovodi utakmicu u neizvjesnost. Ipak, Romini igrači nisu se ni snašli,a opet su bili u zaostatku od dva pogotka. Konačan rezultat dakle, u 84. minuti, postavio je Koopmeiners.

Mario Pašalić igrao je do 82. minute kada ga je zamijenio Hojlund.

Atalanta je na svom stadionu pobijedila Romu 3-1(1-0). Ovim rezultatom pozicije klubova na tablici nisu se promjenile, ali bodovno stanje sada je još napetije, Atalanta je na sedmom mjestu sa 52, Inter ima dva boda više, a Roma drži peto mjesto sa 56 bodova.