MARIO JE OPET SUPER: / Mandžukić sjajnom asistencijom usmjerio Juventus prema pobjedi, Pjacu milimetri dijelili od gola

Nogometaši Juventusa i Lazija u Torinu odigrali su derbi 21. kola talijanskog prvenstva, a domaćini su slavili s 2:0.

22.1.2017.
13:50

Aktualni prvak je do vodstva došao već u petoj minuti kada je hrvatski napadač Mario Mandžukić glavom spustio loptu Paulu Dybali, a Argentinac pogodio s ruba šesnaesterca.

NE ODUSTAJU OD HRVATA: /

Nakon što ih je Nikola Kalinić odbio bogati Kinezi pronašli novu metu

Na 2-0 je u 17. minuti povećao Gonzalo Higuain kojem je to 14. pogodak ove sezone. Mandžukiću je, pak, ovo bila četvrta ovosezonska asistencija, treća u Seriji A.

Massimiliano Allegri odlučio je u 87. minuti napraviti zamjenu. Marko Pjaca ušao je umjesto Gonzala Higuaina.

Brzo je hrvatski nogometaš dobio priliku upisati se u strijelce. Lijepo je primio loptu u 88. minuti na rubu šesnaesterca i pucao iz obećavajuće pozicije. Međutim, lopta je otišla desno, daleko od gola.

U posljednjem napadu Pjanić mu je savršeno ubacio, ali je njegov udarac glavom završio malo iznad gola.