SVE PRATI / Hrvatski reprezentativac oduševio grčke navijače: Poslao je poruku nakon važne pobjede

Hrvatski nogometaš Tin Jedvaj odigrao je svih 120 minuta za Panathinaikos koji je boljim izvođenjem 11-eraca izbacio Marseille u 3. pretkolu Lige prvaka.

16.8.2023.
9:50

Nakon što je prvi susret u Ateni završio pobjedom Panathinaikosa 1-0, Marseille je u uzvratu na svonm Velodromeu bio nadomak prolaska jer je do sudačke nadoknade vodila sa 2-0 golovima veterana Aubameyanga u 2. minuti i prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. No, duboko u sudačkoj nadoknadi drugog dijela Panathinaikos je dobio kazneni udarac nakon što je lopta pogodila u ruku Guendouzija, a Ioannidis je bio suiguran izvođač za smanjenje na 2-1 i odlazak u produžetak.

OTVARANJE IZ SNOVA /

Hrvatski košarkaši 'pregazili' Belgijce: Hezonja briljirao, Sesar na kraju odmarao glavne igrače

Kako se u dodatnih pola sata rezultat nije mijenjao, prišlo se izvođenju 11-eraca, a jedini neuspješan bio je Guendouzi koji je tako postao "tragičar" Marseillea. Nije se proslavio niti trener Marcelino koji je u 120. minuti promijenio vratara, umjesto Paua Lopeza za 11-erce je izabrao Blanca, ali taj izbor se pokazao potpunim promašajem jer Blanco nije obranio niti jedan od pet udaraca gostiju.

Panathinaikos će u 4. pretkolu igrati protiv Brage, a pobjedu je ispratio i hrvatski reprezentatuvac Mario Hezonja.

Na Twitter profilu Panathinaikosa komentirao je grafiku s konačnim rezultatom utakmice s uzvikom "Ajde" i oduševio navijače grčkog doprvaka.

Podsjetimo, Hezonja je nosio zeleni dres svojevremeno, a vjerojatno za života neće zaboraviti kakav su mu doček pripremili na aerodromu.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.