KONFERENCIJSKA LIGA / Slovenski Maribor pao tek u 90. minuti: Hrvat presudio bivšem Dinamovom treneru

U udarnu momčad Maribora stavio dvojicu Hrvata Roka Baturinu i Ivana Brnića

26.8.2022.
8:52
Sanjin Strukic/PIXSELL

Hrvatski nogometaš Lovro Cvek bio je junak rumunjskog Cluja i presudio Mariboru kojeg vodi hrvatski trener Damir Krznar u uzvratnom susretu play-offa Konferencijske lige. Rumunji su tako izborili grupnu fazu natjecanja dok je europska priča slovenskog predstavnika ovdje završila.

OPROŠTAJ OD EUROPE /

VELIKA GALERIJA Suze, borba i znoj: Donosimo najbolje detalje iz poljudskog okršaja Hajduka i Villarreala

Nisu imali sreće

Nakon prve utakmice i 0-0 u Mariboru, bilo je bez pogodaka i u uzvratu sve do 90. minute. No, tada je 27-godišnjak rodom iz Varaždina silno razveselio domaće navijače i pogotkom pokopao ovosezonske europske nade Mariborčana. Na klupi za pričuve Cluja ostali su kroz cijelu utakmicu ostali Hrvati, Kolinger, Muhar i Bručić, dok je Krznar u udarnu momčad Maribora stavio dvojicu Hrvata Roka Baturinu i Ivana Brnića.

Krznaru je ovo druga utakmica na klupi Maribora, nakon remija 2-2 protiv Celja sad je upisao i poraz protiv Cluja 1-0. U narednim danima bi mu moglo pristići veliko pojačanje, Marko Tolić na posudbu iz Dinama.