Impresivan niz / Marcus Rashford je junak Manchestera: Zabio za pobjedu na neugodnom gostovanju kod Leicestera

Iako su u vodstvo došli relativno rano, već u devetoj minuti, do kraja je Leicester u nekoliko navrata mogao doći do izjednačenja

3.2.2019.
17:18
AP images

Manchester United još je jednom pobjedom nastavio sjajan niz pod novim trenerom Ole Gunnarom Solskjaerom. Crveni vragovi su slavili s 0:1 kod Leicestera u gostima, a jedini strijelac bio je Marcus Rashford.

U devetoj minuti Paul Pogba presjekao je jednu loptu na suparničkoj polovici te ekspresno poslao upotrebljivu loptu prema mladom napadaču koji je u realizaciji bio siguran.

No, nije bilo lako za Manchester. Iako su u vodstvo došli relativno rano, do kraja je Leicester u nekoliko navrata mogao doći do izjednačenja.

Koncentriran je zato bio David De Gea koji je sačuvao svoj gol. Najbliže izjednačenju bio je Jamie Vardy kad je u 61. minuti iz blizine pucao točno u vratara Manchestera.

Pobjedom su se crveni vragovi našli na petom mjestu Premiershipa s 48 bodova, jednim više od Arsenala kojeg čeka teška bitka s Manchester Cityjem