ZBILJA NEVJEROJATNO / Mancini šokirao potezom u ključnom trenutku utakmice pa se bizarno pravdao: 'Mislio sam da je gotovo'

Saudijci su razumljivo bijesni na svog izbornika koji ih je napustio u posljednjim trenucima utakmice te mnogi zazivaju njegov odlazak s klupe reprezentacije.

30.1.2024.
22:05

Južna Koreja je u osmini finala Azijskog prvenstva slavila protiv Saudijske Arabije 4:2 nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Gue-sung Cho je golom duboko u sudačkoj nadoknadi (99') spriječio poraz svoje momčadi i odveo utakmicu u produžetke, ali se usprkos dramatičnom raspletu, nakon utakmice najviše priča o potezu Roberta Mancinija.

'JEDNOSTAVAN PLAN' /

O Hajdukovim transferima piše i ugledna Marca: 'Viceprvaci svijeta za jedan euro'

Talijan, koji sjedi na klupi Saudijske Arabije, je na opće iznenađenje svih, napustio travnjak prije nego što je raspucavanje s bijele točke završeno.

Junak susreta je postao korejski vratar Hyeon-Woo Jo koji je obranio udarce Samija al NejeiaAbdulrahman Ghareeb u drugoj i trećoj seriji, dok su na korejskoj strani svi bili precizni. Nakon drugog saudijskog promašaja Mancini se pokupio s terena.

"Ispričavam se zbog ovoga, mislio sam da je raspucavanje gotovo," rekao je Mancini.

"Jako sam tužan nakon što smo primili gol u posljednjoj minuti i izgubili nakon jedanaesteraca. Ne razumijem zašto je dodano 10 minuta produžetka. Kao momčad jasno je da se moramo poboljšati na ovoj razini, imamo posla," dodao je Mancini koji je saudijsku vrstu preuzeo u kolovozu prošle godine.