KRAJ KRIZE CRVENIH VRAGOVA? / Manchester United uz puno muke srušio Burnley i prekinuo katastrofalan niz, Fernandes zabio za tri boda

United je ovom pobjedom prekinuo niz od tri uzastopna poraza u svim natjecanjima

23.9.2023.
23:42

Nogometaši Manchester Uniteda prenoćit će u gornjem dijelu ljestvice engleskog prvenstva zahvaljujući minimalnoj 1-0 (1-0) pobjedi na gostovanju kod Burnleya u posljednjem susretu subotnjeg programa 6. kola engleskog prvenstva. United je ovom pobjedom prekinuo niz od tri uzastopna poraza.

GRAĐANI 'GAZE' /

Guardiola dao Gvardiolu punu minutažu, Manchester City sigurno do pobjede: Kovačić i ovaj put van konkurencije

Strijelac jedinog gola bio je kapetan Bruno Fernandes u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena.

United je sada osmi na ljestvici s devet bodova, koliko ima i sedma Aston Villa, dok je Burnley na dnu s jednim bodom, koliko imaju i 18. Sheffield United te 19. Luton Town.

Na vrhu je Manchester City s maksimalnih 18 bodova.

Najbolje trenutke BKFC 50 iz Denvera pogledajte na streaming platformi Voyo.