'DOTUKAO' GA JE UNITED' / Legendarni Roy Keane izgubio živce u prijenosu uživo

Bila je ovo uvjerljiva predstava Cityja koji je mogao pobijediti i s većom razlikom

6.11.2021.
16:33

Manchester City pobijedio je 2:0 u gradskom derbiju protiv Manchester Uniteda. Najprije je autogol vrlo nespretno zabio Eric Bailly u 7. minuti, a onda je za 2:0 pogodio Bernardo Silva u 45. minuti na asistenciju Joaoa Cancela.

Bila je ovo uvjerljiva predstava Cityja koji je mogao pobijediti i s većom razlikom da je na kraju Foden pogodio iz jako dobre šanse.

No nije samo Foden imao dobrih šansi na ovoj utakmici, City je bio dominantan, dok su Cristiano Ronaldo i njegova momčad izgledali kao momčad iz donjeg dijela ljestvice, bez pravog plana igre i ideje kako se suprotstaviti Guardiolinoj momčadi.

JEDNOSTRANI DERBI /

Manchester City lagano pobijedio Manchester United, Solskjaeru prijeti otkaz

Keane jako ljut i kritičan

Legendarni nogometaš Manchester Uniteda Roy Keane izgubio je živce u emisiji koja je išla uživo nakon utakmice. Keane se obrušio na igrače Manchester Uniteda.

"Morali su razumjeti da je skoro poluvrijeme, da su na konopcima i da moraju ostati u igri. Pogledajte Shawa i De Geu. Kakve šanse imate u ovoj igri? Godinama sam ljutit na ove momke. Odustajem. Ovo su reprezentativni braniči. Ne mogu razumjeti tu obranu", rekao je, između ostalog, Roy Keane u emisiji nakon utakmice.