LIVERPOOL JE U IGRI / Da uvijek igraju protiv Cityja bili bi prvaci: Crystal Palace je postao kriptonit za Guardiolinog Supermana

Trenutno prva momčad engleske Premier lige, Manchester City, odigrao je 0:0 protiv Crystal Palacea

14.3.2022.
23:15

Drugi put ove sezone Manchester City nije uspio pobijediti Crystal Palace. Ovog ponedjeljka, u ogledu 29. kola Premier lige, ove su dvije momčadi u Londonu odigrale 0-0.

ZASLUŽIO JE ODMOR /

Još jedna briljantna utakmica Benzeme: Slomio protivnika u pet minuta, Modrić krenuo s klupe

Podsjetimo kako je u prvom dijelu sezone Crystal Palace pobijedio City na njegovom Etihadu s 2-0 i sada je prvo mjesto momčadi Josepa Guardiole itekako ugroženo. Manchester City ima 70 bodova, dok drugi Liverpool ima četiri boda manje, ali i jednu odigranu utakmicu manje.

Velika prilika za Liverpool

Manchester City je dominirao kod Crystal Palacea, ali nikako nije mogao probiti krajnje organiziranu domaću obranu. Isto tako, Crystal Palace je bio vrlo ubojit u kontrama te je nekoliko puta opasno zaprijetio da Cityju nanese i drugi poraz u ovoj sezoni.

Manchester City je drugu utakmicu u nizu, nakon 0-0 protiv Sportinga u Ligi prvaka, odigrao bez golova. Crystal Palace je ostao na 11. mjestu ljestvice.