BRAVO! / Majstorski potez našeg Marija Pašalića, pogledajte kako je iz 'nemoguće' situacije pogodio za preokret

Bio je to Pašalićev drugi gol ove sezone u Serie A nakon što je bio strijelac i u 2-0 pobjedi protiv Cagliarija

18.12.2023.
22:46

U posljednjem susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je u Bergamu pobijedila Salernitanu sa 4-1 preokretom u drugom poluvremenu, a među strijelcima domaće momčadi bio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

NITKO MU NIŠTA NE MOŽE /

Kylian Mbappe u Parizu može raditi što god želi, ali svejedno bi pobjegao: 'Ima potpunu slobodu, ostatak je na nama...'

Gosti su poveli već u desetoj minuti golom Lorenza Pirole, no Atalanta je u nastavku susreta okrenula rezultat sa četiri gola. Izjednačio je Luis Muriel u 48. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora, a četiri minute kasnije hrvatski reprezentativac Mario Pašalić je doveo domaći sastav u vodstvo.

Nakon dobre kombinacije Muriela i Lookmana, lopta je stigla do Pašalića koji pogađa mrežu, a lopta je prošla kroz noge braniča Salernitane.

Bio je to sjajan potez našeg Marija jer se isprva činilo da iz te pozicije lopta ne može nikako proći do gola.

Pogodak možete pogledati ovdje.

Atalanta je do kraja susreta zabila još dva gola, a strijelci su bili Charlesa De Ketelaere u 83. minuti, te Aleksej Mirančuk u 89. minuti.

Pašalić je na terenu proveo cijeli susret, dok je za goste od 60. minute zaigrao Domagoj Bradarić.

Momčad iz Bergama se ovom pobjedom popela na sedmo mjesto sa 26 bodova, 15 manje od lidera Intera. Salernitana je na začelju sa svega osam bodova.

Pogledajte spektakularne borbe i nokaute s FNC-a 14 iz Sarajeva samo na platformi Voyo.