'MLADIĆ U NAJBOLJIM GODINAMA' / Ma takvog Modrića trebamo na Euru: Napravio pothvat koji će teško tko ove sezone uspjeti srušiti

17.12.2023.
23:12

U posljednjem nedjeljnom ogledu 17. kola španjolske La Lige nogometaši madridskog Reala uvjerljivom su predstavom pred svojim navijačima svladali Villarreal 4-1.

POGLEDAJTE KAKO JE ZABIO /

Modrić asistirao za prvi gol pa predao kapetansku traku, a onda je sjajno pogodio i ljevicom za potvrdu pobjede

Jedan od najboljih igrača na terenu bio je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić koji je odigrao cijelu utakmicu, a sve je začinio premijernim golom ove sezone, ali i sjajnom asistencijom.

Prvo je Modrić u 23. minuti pogodio okvir vrata pucajući s 18 metara, a samo dvije minute kasnije majstorski je reagirao, potkopao loptu te asistirao Judea Bellinghamu koji je glavom pogodio za 1-0 Reala.

U prvom poluvremenu još je za Real bio strijelac Rodrygo, dok su u nastavku pogađali Brahim Diaz i Modrić koji je u 68. minuti postavio konačnih 4-1. Dočekao je Modrić loptu malo iskosa, na desetak metara te je precizno pogodio suprotni kut za zaključak domaćeg slavlja. Na drugoj strani jedini je strijelac bio Morales.

Inače, ovo je Modriću bio 341 nastup u španjolskom prvenstvu, a peti u kojem je upisao i gol i asistenciju. Ujedno, s 38 godina i 99 dana postao je najstariji igrač koji je ove sezone u ligama petice zabio i asistirao u istom dvoboju.

Real je opet prvi na ljestvici. Ima bod više od Girone, ali i utakmicu više. Trećeplasirana Barcelona zaostaje za Realom sedam bodova.

Pogledajte spektakularne borbe i nokaute s FNC-a 14 iz Sarajeva samo na platformi Voyo.