MA, OVO NIJE MOGUĆE: / Tek je srpanj, a već imamo favorita za promašaj sezone!

Najbolji europski klubovi rasuli su se diljem svijeta pripremajući se za novu sezonu. Krenule su i prijateljske utakmice, a s jedne takve nam dolazi i scena u koju je teško povjerovati.

18.7.2015.
20:46
Screenshot/YouTube

Manchester City je u Gold Coastu igrao protiv sestrinskog kluba Melbourne Cityja, a svojih je pet minuta slave ugrabio stanoviti Stefan Mauk. Na njegovu žalost, svijet ga nije upoznao po dobrom.

Mauk (19) je, naime, nekako uspio promašiti prazan gol s dva metra udaljenosti. Svi su već vidjeli loptu mreži, pa i vratar GrađanaWilfredo Caballero, ali mladi ju je nogometaš poslao iznad prečke.

Do kraja utakmice je stigla i kazna za promašaj: Samir Nasri je u 86. minuti zabio gol i donio Manchester Cityju pobjedu 1:0. Srećom po Mauka, utakmica je bila prijateljske naravi, pa će vjerojatno brzo preboljeti ovu nezgodu.