MA KAKVE LIGE PETICE: / Možda i najbolji pogodak ove sezone viđen je u srijedu - na Malti!

U srijedu navečer na Malti viđen je fantastičan pogodak.

22.9.2016.
20:20
Screenshot: Facebook

U petom kolu domaćeg prvenstva St. Andrews je s 3-0 svladao Sliemu Wanderers. Svi golovi na ovom susretu pali su u drugom poluvremenu u razmaku manjem od dvadeset minuta. No, pogodak za 3-0 bio je fantastičan, kakav se rijetko viđa.

Naime, Enmy Manuel Peña Beltre (24), veznjak iz Dominikanske Republike koji je u svojoj karijeri igrao i za Mostu FC i za madridskog niželigaša CD Puertu Bonitu, primio je loptu i onda napravio - šou! Pretrčao je gotovo cijelo igralište, u stilu Zinedine Zidanea okrenuo jednog, prodao tunel drugom pa sjajno poslao loptu pod protivničkim vratarom.

Vrijedi spomenuti kako je ovo bila druga pobjeda St. Andrewsa u domaćem prvenstvu.