Ligue 1 / Lyon došao do važnih bodova u ludoj utakmici protiv Bordeauxa, Bašić u prvom sastavu

26.4.2019.
23:07
AP images

Momčad Lyona slavila je sa 3:2 na gostovanju u Bordeauxu u prvoj utakmici 34. kola francuskog nogometnog prvenstva.

Depay je u 14. minuti doveo goste u vodstvo, a preokret su donijeli Briand (34') i De Preville (38'), čijim je golovima Bordeaux poveo sa 2:1. U drugom poluvremenu Lyon je ipak došao do pobjede golovima Corneta (67') i Dembelea (85'). Domaća momčad je od 73. minute igrala s igračem manje zbog isljučenja Jovanovića.

Mladi hrvatski reprezentativac Toma Bašić bio je u početnoj postavi Bordeauxa te je bio pokretač akcije za drugi pogodak svoje momčadi, koja je doživjela treći uzastopni poraz.

Lyon je sa 62 boda na trećem mjestu, iza vodećeg PSG-a sa 84 i Lillea sa 65. Bordeaux je na 14. mjestu s 38 bodova.