PREJAKO / Odzvanjao je Park prinčeva od Modrićevog smijeha: Pogledajte maestralan potez našeg Luke i njegovu burnu reakciju

Luka Modrić s lakoćom je probio vratara Reala

21.2.2022.
15:07
Screenshot

Nogometaši PSG-a u Parizu su s minimalnih 1-0 svladali madridski Real u prvom susretu osmine finala Lige prvaka. Madriđani su sve do 94. minute žestoko branili svoja vrata i čuvali 0-0, ali su pokleknuli u posljednjim sekundama sudačke nadoknade.

Tada je Mbappé primio loptu na lijevoj strani, projurio je između Edera Militaa i Lucasa Vaazqueza, a potom loptu pospremio ispod Courtoisa za velikih 1-0. Hrvatski nogometaš Luka Modrić igrao je za Real do 82. minute i bila mu je najlošija predstava ove sezone.

KAKAV GENIJALAC /

Luka Modrić kao da nije s ove planete, na treningu demonstrirao vanserijske vještine, vratari Reala sanjali su ga nakon ovoga

Međutim, već nekoliko dana briljirao je u prvenstvenom ogledu s Alavesom.

Modrić je odigrao sjajnu utakmicu, njegov nastup ishvalili su navijači, španjolski mediji, a sada se oglasio i jedan od najvećih nogometaša Kraljevskog kluba u povijesti Emilio Butragueño.

Briljirao protiv Alavesa

"Modrićeva utakmica? Što reći o Luki… Znamo kakav je igrač, njegovu kvalitetu i viziju nogometa. Odigrao je divno. Bio nam je ključan, kao i uvijek", poručio je.

Modrićev nastup ishvalio je najtiražniji španjolski sportski dnevni list Marca.

"Modrić se vjerojatno najviše mučio u Parizu. Možda je previše pokušavao biti u glavnoj ulozi i to ga je koštalo na početku. Kada je uhvatio ritam s loptom, to se osjeti u igri Udarac na gol u 42. minuti, singl za Pacheca. Bio je sve bolji kako je utakmica napredovala. Njegova igra u drugom poluvremenu je fantastična. Napustio je teren s ovacijama Bernabeua", napisali su Španjolci.

U međuvremenu, na društvenim mrežama pojavila se zanimljiva snimka s treninga Reala uoči prve utakmice s PSG-om. Modrić je probio vratara reala i zabio prekrasan pogodak, nakon čega se Parkom prinčeva prolomio njegov smijeh.