ZATO SVI OBOŽAVAJU HRVATA / Modrić nakon šokantnog poraza pokazao veličinu, trener Šerifa otkrio što je Vatreni napravio: '0n je sve dogovorio'

29.9.2021.
20:50

Uvjerljivo najveće iznenađenje prve večeri drugog kola Lige prvaka je pobjeda Šerifa na Santiago Bernabeu protiv madridskog Reala (2-1) u skupini D. Moldavski klub, koji je u kvalifikacijama izbacio hrvatskog prvaka Dinama, do pobjede je došao u 89. minuti golom Thillija.

STIŽE VELIKA ZVIJEZDA /

Pa gdje će onda Modrić igrati? Real Madrid kreće u veliku bitku s Barcelonom za hit-igrača Premier lige

Da bi večer u Madridu mogla biti čudna nagovijestio je Jakšibajev koji je u 25. minuti doveo goste u vodstvo. Real je napadao, pokušavao i tek u 65. minuti izjednačio kada je Benzema pogodio s bijele točke. Odmah nakon izjednačenja u igru je ušao i kapetan Vatrenih Luka Modrić koji je vrlo brzo imao sjajnu šansu, ali je njegov gromoviti udarac uspio „tek“ nokautirati suparničkog vratara.

Dobio potpisani dres

A nakon što su se vratili kući, trener Šerifa Jurij Vernidub otkrio je kako je dobio potpisni Modrićev dres.

"Je li vam Modrić darovao taj dres?", dočekalo ga je novinarsko pitanje.

"Da. Zahvaljujući Andreju Lunjinu, rezervnom vrataru Reala. Radio sam s njime u bivšem klubu, iz kojeg je otišao u Real Madrid. On je sve dogovorio. Imam i njegov potpis'', rekao je Vernidub.