Nezamjenjivi Modrić / Luka Modrić jednostavno oduševio: Pogledajte nevjerojatnu asistenciju s kojom je uništio Chelseajeve snove

Dvije minute poslije Luka Modrić je mogao zaraditi status junaka, ali je njegov precizan udarac s ruba kaznenog prostora Edouard Mendy uspio zaustaviti krajnjim naporom.

13.4.2022.
8:00

Nogometaši Real Madrida drugi su polufinalisti Lige prvaka nakon što su u dramatičnom dvoboju na Santiago Bernabeuu u Madridu u produžetku poraženi sa 2-3 (1-3) od branitelja naslova Chelseaja, čime su uspjeli obraniti pobjedu od 3-1 iz londonskog utakmice.

Real je došao do gola koji ga je ostavio u igri za polufinale, a u glavnoj kreativnoj ulozi našao se Luka Modrić. Kapetan hrvatske reprezentacije je milimetarski preciznim ubačajem vanjskim dijelom desnog stopala pogodio Rodryga na vrhu peterca, a njemu je ostalo da samo podmetne nogu i pošalje loptu u mrežu.