NAJAVA BOLJIH DANA? / Milan na krilima često kritiziranog Srbina prošao u četvrtfinale Kupa, on podsjetio na svoja najbolja izdanja

Ovo je bila vjerojatno najbolja Jovićeva utakmica u dresu Milana, u koji je stigao prošloga ljeta, a prije toga je jednu sezonu proveo u Fiorentini

2.1.2024.
23:19

Milan je izborio četvrtfinale talijanskog Kupa pobjedom 4:1 nad Cagliarijem, a prvo ime utakmice bio je srpski napadač Luka Jović koji je zabio dva pogotka.

GRANDE LUKA /

Španjolci objavili insajderske informacije o Modrićevoj budućnosti u 'Kraljevskom klubu', on na isti dan oduševio majstorskim potezom

Jović je zabio za 1:0 u 29. minuti, a u 42. je povisio na 2:0. Rossoneri su do trećeg gola stigli u 50. minuti , zabio je Traore. U 88. minuti je utješni gol za Cagliari zabio Azzi, a za konačnih 4:1 pogodio je Leao u sudačkoj nadoknadi.

Ovo je bila jedna od najboljih Jovićeva utakmica u dresu Milana, u koji je stigao prošloga ljeta, a prije toga je jednu sezonu proveo u Fiorentini. Sada je ušao u sjajnu formu, u posljednjih šest utakmica postigao je pet golova.

Prije dolaska u Italiju bio je član Real Madrida u koji je stigao iz Eintrachta za 63 milijuna eura te tako postao najskuplji srpski nogometaš u povijesti. Tu titulu držao je sve do pretprošle zime kada ju je preuzeo Dušan Vlahović koji je za 70 milijuna zamijenio Fiorentinu Juventusom.

U Madridu se nije proslavio, bio je meta kritika navijača i medija te se smatra jednim od najgorih pojačanja Kraljevskog kluba u povijesti, no sada se čini da mu je u Italiji konačno dobro krenulo i, tko zna, možda se opet vrati na staze stare slave.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO