MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR / Debi iz snova za Luisa Suareza u novom klubu: Urugvajac za samo 38 minuta zabio hat-trick

Sjajnu premijeru u svom novom klubu, brazilskom Gremiju, imao je 35-godišnji urugvajski nogometaš Luis Suarez kojem je jedno poluvrijeme bilo dovoljno za tri pogotka

18.1.2023.
8:30

Nedavno je Suarez, kao slobodan igrač, napustio urugvajski Nacional te je pojačao Gremio, sastav koji je prošle sezone igrao u brazilskoj Serie B, ali je izborio povratak u elitnu Serie A.

VELIKO IZNENAĐENJE /

Najgora momčad Serie A nakon velike drame i penala usred Napulja šokirala Napoli i izbacila ih iz Kupa

U dvoboju Superkupa Recope Gaucho njegov je Gremio pobijedio Sao Luiz 4-1, a Suarez je postigao tri pogotka u 38 minuta prvog poluvremena, od čega je jedan bio lijepi volej udarac.

Suarez je tako po prvi puta, nakon prosinca 2013. godine, upisao hat-trick u prvom poluvremenu. Zadnji puta to mu je uspjelo kao igraču Liverpoola protiv Norwicha u Premier ligi.