LUIS SUAREZ U 90. NAKON OPSADE GOLA ZA VRH PRIMERE: / Šime Vrsaljko odigrao cijelu utakmicu za Atletico

Šime Vrsaljko odigrao cijelu utakmicu za Atletico

3.1.2021.
18:45

Pogotkom Luisa Suareza u zadnjoj minuti Atletico Madrid je kao gost pobijedio u 17. kolu Primere u gostima Alaves s 2:1 i vratio se na čelo tablice.

MODRIĆU NAKON SJAJNE UTAKMICE ZVIJEZDA REALA POSLALA BIZARNU PORUKU NA HRVATSKOM: /

Evo što je objavio kapetan Vatrenih

Alaves u 84. uspio izjednačiti autogolom Felipea

Atletico je vodio od 42. minute golom Marcosa Lorentea na dodavanje Suareza, a od 63. je imao i igrača više, zbog isključenja VictoraLaguardie.

No, Alaves je u 84. minuti uspio izjednačiti autogolom Felipea. Momčad Diega Simeona je dokraja opsjedala vrata baskijske momčadi i to se isplatilo u 90. minuti kada je iz gužve zabio Suarez.

Šime Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu za Atletico, koji je opet prvi na tablici sa 38 bodova, dva više i dvije utakmice manje od drugoplasiranog Real Madrida.

Gaizki Garitan dobio otkaz na klupi Athletica

Ranije je Athletic u Bilbau golom Muniaina (25) svladao Elche s 1:0, ali su Baski odmah nakon utakmice objavili da su uručili otkaz treneru Gaizki Garitanu.