LUDNICA NA DEAN COURTU: / Spursi 45 minuta igrali s dva igrača manje, Bournemouth nakon drame došao do povijesne pobjede

Utakmicu Bournemoutha i Tottenhama obilježila su dva crvena kartona nakon dva nesmotrena starta

4.5.2019.
15:38

Nogometaši Bournemoutha zadali su Tottenhamu treći uzastopni poraz, nakon što su ga porazili s 1-0 na svom Dean Courtu. Nastavljen je niz poraza za Spurse, koji su izgubili u ligi (West Ham) i Ligi prvaka (Ajax) u posljednje dvije utakmice.

Junak Bournemoutha bio je Nathan Ake, pogotkom u sučevoj nadoknadi drugoga dijela. Inače, Tottenham je čitavo drugo poluvrijeme igrao s dva igrača manje. Zbog oštrih startova isključeni Son (43.) i Juan Foyth (48.). Spursi su tako ponovo zakomplicirali borbu za mjesta koja vode u Ligu prvaka - Chelsea će ih preskočiti na trećem mjestu ako pobijedi Watford.

Bournemouthu je to prva pobjeda protiv Tottenhama u Premier ligi, a s nova tri boda učvrstili su se na 12. mjestu tablice.