SALVE KRITIKA / Lovren na žestokom udaru: Rusi su se baš namjerili na Vatrenog

Zvuči ružno, no ne nosi Dejan bez razloga kapetansku trakicu u momčadi ruskih prvaka

17.8.2021.
16:26
Igor Soban/PIXSELL

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren i njegov Zenit u 4. su kolu ruskog prvenstva remizirali protiv Lokomotiva iz Moskve.

Utakmica je završila rezultatom 1:1, a bilo je u njoj mnoštvo žutih kartona te jedan crveni. Kuzijajev je morao napustiti teren u 50. minuti i bio je to jedan od razloga zašto aktualni prvaci otišli iz glavnog ruskog grada samo s bodom.

Lovren je odigrao cijelu utakmicu, a nakon toga se putem svog Instagrama oglasio i čestitao svojim suigračima na dobroj utakmici.

"Svaka čast na igri s čovjekom manje na terenu. Neke stvari jednostavno ne možemo promijeniti“, napisao je Lovren.

VATRENA ARGENTINKA /

Ronaldova Georgina objavila seriju jako vrućih fotografija, fanovi 'podivljali'

Kritike na račun kapetana

Nije to sve bilo dovoljno za najjači ruski sportski medij Sport-Express, koji je žestoko kritizirao Lovrena. Napisali su, naime, da je Hrvat kriv za tri pogotka koje je Zenit primio ove sezone. Primio ih je ukupno šest pa je Lovren, po njima, kriv za pola pogodaka primljenih ove sezone.

Zvuči ružno, no ne nosi Dejan bez razloga kapetansku trakicu u momčadi ruskih prvaka te se svi nadaju da će u nastavku sezone poboljšati svoju igru.