LOVREN IPAK IMA OPRAVDANJE: / Za legendu Liverpoola i navijače ipak on nije bio najgori

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren neće po dobrom pamtiti finale Europske lige između njegova Liverpoola i Seville.

19.5.2016.
9:04

Imao je Liverpool vodstvo od 1:0 nakon prvih 45 minuta, a Lovrenu je u tom razdoblju poništen i jedan pogodak. No, u nastavku je uslijedio totalni potop, a za vodeći gol Seville Lovren je neizravno kriv. Prvo je loše izbio jedno proigravanje Vitola te mu je vratio loptu u noge, a kada ju je pokušao oduzeti ona mu je prošla kroz noge. U nastavku akciju je Coke završio pogotkom.

Carragher bijesan

Međutim, unatoč Lovrenovoj lošoj igri u drugom poluvremenu, navijači Liverpoola proglasili su Alberta Morena najlošijim igračem njihove momčadi u ovoj utakmici. Lijevi bek, koji je prije dvije godine došao iz Seville u Englesku, očajno je reagirao kod prvog i trećeg gola kao i kod šanse koju je propustio Gameiro pri rezultatu 1:1.

https://vid.me/PqKv Legendarni branič Redsa Jamie Carragher tijekom utakmice obrušio se putem Twitera na njega, no na kraju je pobrisao svoj post. Carragher je poručio Kloppu i upravi da dovedu novog lijevog beka, a s njim su se složili mnogobrojni navijači.

Ono što je dodatno govori o igri ove dvojice je činjenica da je jedina svijetla točka u obrani Liverpoola bio veteran Kolo Toure (35). Pogotovo se istaknuo pri rezultatu 1:1 kada je stigao Gameira i fenomenalnim uklizavanjem spriječio preokret.