Liga nacija / Lopta ne laže: Srbiji dosuđen 'smiješan' penal, Mitrović izveo jednu od najgorih 'panenki'

17.11.2018.
17:20

Srbija i Crna Gora međusobnim su ogledom u poslijepodnevnom terminu otvorili subotnji program nogometne Lige nacija.

Baš kao i u utakmici koja se odigrala prije mjesec dana, Srbi su uzeli sva tri boda te se tako pozicionirali na prvo mjesto skupine 4 Lige C sa deset bodova.

U prvom poluvremenu krstajićeva momčad mogla se riješiti svih stresova koje su si zadali kasnije u utakmici. Poveli su golom Ljajića u 30. minuti nakon majstorskog proigravanja Tadića, a Mitrović dvije minute kasnije povisio na 2:0.

Mogao je najbolji srpski napadač zabiti i za 3:0, no njegova "panenka" s bijele točke bila je opasna samo za fotoreportere iza gola Danijela Petkovića. Veliko je pitanje je li uopće zaslužio izvesti ovaj jedanaesterac jer se na snimci nigdje ne vidi prekršaj.

Crnogorci su odigrali dosta dobro drugo poluvrijeme, preko Mugose smanjili su vodstvo Srbije, no na kraju nisu uspjeli doći ni do boda.

Crna Gora u utorak dočekuje Rumunjsku, a Srbija će kod kuće igrati protiv Litve.