vrijedna tri boda / Liverpool u završnici do teške pobjede nad Fulhamom: Lovren gledao s klupe

17.3.2019.
17:45
AP Images

Nogometaši Liverpoola opasno su živjeli na Craven Cottageu na gostovanju kod pretposljednje momčadi lige Fulhama, no kući se ipak vraćaju s punim plijenom.

Prvi gol na utakmici postigao je Sadio Mane, možda najbolji pojedinac trenutno u redovima Redsa, nakon prekrasne akcije i duplog pasa s Firminom u 26. minuti.

U 74. minuti stoper Liverpoola Van Dijk napravio je jednu od svojih rijetkih pogreški, njegovo dodavanje vrataru presjekao je bivši član RedsaRyan Babel i donio izjednačenje domaćinu.

Gosti su na kraju ipak došli do slavlja, nakon što je James Milner iskoristio najstrožu kaznu u 81. minuti i postavio konačnih 2:1.

Liverpool je ovom pobjedom izbio na vrh ligaške ljestvice ispred Manchester Cityja koji ima susret manje i dva boda manje. Dejan Lovren gledao je dvoboj s klupe.