LIVERPOOL NAPUNIO MREŽU SOUTHAMPTONA: / Fernandes debitirao za Manchester, ali nije okusio pobjedu

Ranije u subotu nogometaši Liverpoola nastavili su svoj juriš ka prvom naslovu engleskog prvaka nakon 30 godina

1.2.2020.
20:30

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 25. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United i Wolverhampton Wanderers su igrali 0:0.

Nakon ovog remija ova dva sastava ostala su bodovno poravnata na 35 bodova, jednim manje od petog Sheffield Uniteda, a jednim više od osmog Tottenham Hotspura.

Liverpool uvjerljiv

Ranije u subotu nogometaši Liverpoola nastavili su svoj juriš ka prvom naslovu engleskog prvaka nakon 30 godina 4:0 domaćom pobjedom protiv Southamptona u susretu 25. kola Premier lige.

Liverpool je otpor gostiju slomio u nastavku, a u strijelce su se upisali Oxlade-Chamberlain (47'), Henderson (60') i Salah (72', 90').

Dejan Lovren ostao je na klupi Liverpoola koji sada ima 73 boda, čak 22 više od drugog Manchester Cityja koji u nedjelju gostuje kod Tottenham Hotspura, dok je Southampton 11. sa 31 bodom.

REAL GOLOM BENZEME SRUŠIO GRADSKE RIVALE: /

Zidaneu propao plan s Modrićem, ali ipak uspio stići do vrijednih bodova

Remi Chelseaja i Leicestera

U prvom dvoboju 25. kola Leicester i Chelsea igrali su 2:2 . Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu. Chelsea je poveo u 46. minuti pogotkom Ruedigera. Leicester preokretom došao do prednosti pogocima Barnesa u 54. i Chilwella u 64. minuti. Ruediger je postigao i drugi pogodak za Chelsea te u 71. minuti postavio konačnih 2:2.

Mateo Kovačić je do 74. minute bio na klupi za pričuve Chelseaja, a dvije minute nakon ulaska u igru zaradio je žuti karton.

Leicester je treći sa 49 bodova, osam više od četvrtog Chelseaja.

REZULTATI 25. KOLA,

Subota:

Leicester City - Chelsea 2-2 (Barnes 54, Chilwell 64 / Ruediger 46, 71)

Crystal Palace - Sheffield United 0-1 (Guaita 59-ag)

Liverpool - Southampton 4-0 (Oxlade-Chamberlain 47, Henderson 60, Salah 72, 90)

West Ham United - Brighton and Hove Albion 3-3 (Diop 30, Snodgrass 45, 57 / Ogbonna 47-ag, Gross 75, Murray 79)

Newcastle United - Norwich City 0-0

Watford - Everton 2-3 (Masina 10, Pereyra 42 / Mina 45+1, 45+4, Walcott 90)

Bournemouth - Aston Villa 2-1 (Billing 37, Ake 44 / Mbwana 70)

Manchester United - Wolverhampton Wanderers 0-0