MILAN NASTAVIO SJAJAN NIZ: / Gattusovi igrači upisali petu pobjedu u posljednjih šest utakmica

Milanova nogometna momčad rezultatski je sjajna u 2018. godini

18.2.2018.
23:01

Minimalnom 1-0 pobjedom protiv Sampdorijine momčadi nogometaši Milana nastavili su niz sjajnih rezultata kakve postižu u 2018. U posljednjih šest ligaških utakmica u ovoj kalendarskoj godini Milan je slavio pet puta (jednom remizirao), za što im je prije ovog niza bilo potrebno odigrati čak sedamnaest utakmica u Seriji A.

BADELJ ZABIO, JUVE I NAPOLI SLAVILI: /

Vodeće momčadi Serije A nastavile svoju utrku za trofej na kraju sezone

Nikola Kalinić nije bio u sastavu Milana, a za klub iz Genoe na ovoj utakmici nije nastupio niti Ivan Strinić.

Sve najvažnije na San Siru dogodilo se u ranoj fazi ogleda. Već u 7. minuti Ricardo Rodriguez je propustio Milan s bijele točke dovesti u vodstvo, a sedam minuta kasnije Giacomo Bonaventura postigao je jedini gol na utakmici.