LEOVAC NA PUTU PREMA SVLAČIONICI REKAO NEŠTO ZBOG ČEGA SE MAĐARIMA TREBAJU TRESTI GAĆE: / Ovo niste mogli čuti na TV-u

Marin Leovac rekao znakovitu rečenicu

16.9.2020.
19:56
Marko Lukunic/PIXSELL

"Idemo idemo, jeste vidjeli kako su se u*rali kad smo počeli igrati!". Kazao je Marin Leovac ovu znakovitu rečenicu prilikom ulaska u tunel prema svlačionici koja se nije čula na TV-u, a koju je otkrio komentator Arene Sporta "jer se sve čuje sad kad nema navijača", stoga niti buke.

Dinamo je nakon što je primio gol u 2. minuti zaigrao hrabro

I to je istina. Dinamo je nakon što je primio gol u 2. minuti zaigrao hrabro, napadački, preuzeo konce igre i zabio za 1:1, a uz to imao i dobre prilike.

FERENCVAROS - DINAMO 2:1: /

Prvak Hrvatske dominirao, ali i zbog velikih pogrešaka ispao iz LP-a; Igrat će playoff EL

Dinamo je bio puno bolji i dominirao terenom nakon primljenog gola. Lovro Majer je oduševio u prvom dijelu, izmučio je Ferencvaros svojim neugodnim ubačajima iz kornera, a da je bilo koncentracije. Zanimljiv susret na praznoj Groupama Areni, čeka nas odlučujućih 45 minuta.