NEZAUSTAVLJIV JE / Leo Messi je opet 'onaj stari': Pogledajte novi čudesni gol nevjerojatnog Argentinca

Messi je u utakmici protiv Club Bruggea zabio dva pogotka, a prvi je bio posebno lijep

7.12.2021.
23:38

Francuski Paris St. Germain je utakmicuu posljednjem kolu Lige prvaka protiv Club Bruggea (pobjeda 4-1) riješio nakon samo sedam minuta igre.

RASPLET LIGE PRVAKA /

Leipzig s Gvardiolom srušio Man. City i postao mogući suparnik Dinama, PSG na krilima sjajnog Mbappea pregazio Club Brugge

Naime, toliko je trebalo Kylianu Mbappeu da postigne dva pogotka. Prvi puta je suparničkog vratara matirao nakon točno sedamdeset sekundi, dok je u 7. minuti vrlo lijepo zahvatio loptu u trku te zabio za 2-0 nakon asistencije Di Marije.

Prvo poluvrijeme okončao je Lionel Messi prekrasnim golom u 38. minuti za 3-0. Mbappe je tada povukao kontru i pronašao Messija na četrdesetak metara od suparničkog gola, a on prošao do ruba šesnaesterca i majstorskim udarcem zatresao mrežu.