IZJAVA TRENERA / Leko nakon poraza protiv Istre: 'Ovo boli.. Treba prespavati ako će se uopće moći spavati'

Evo što je nakon utakmice Istre i Hajduka u Puli rekao trener Bijelih, Ivan Leko

29.1.2023.
20:29
Srecko Niketic/PIXSELL

U posljednjoj utakmici 19. kola HNL-a Istra 1961 je pred rekordnim brojem gledatelja na svom stadionu Aldo Drosina svladala Hajduk s 3-0. Pogotke za domaće postigli su Ante Erceg (29', 65') i Einar Galilea (53').

KAKVA UTAKMICA /

Istra šokirala Hajduk i pomogla Dinamu: Splićanima poništena dva gola u pet minuta

Evo što je nakon utakmice rekao trener Hajduka, Ivan Leko.

''Potpuno zaslužena pobjeda Istre. Bili su bolji u svemu. Imali smo dobar tjedan treninga. Znali smo da će biti nezgodna utakmica. U prvom poluvremenu smo rano odustali od nogometa.

Bilo je teško pronaći prostore u veznom redu. Bili smo puno pasivni, svaka oduzeta lopta je bila problem. Utakmica se otvorila na tranziciju, primili smo gol. Ovaj poraz boli. Svima nama je teško, ali u sportu se gubi i pobjeđuje.

Moramo se okrenuti radu da pokušamo biti bolji, iskoristiti ovaj moment boli da ga nikad ne zaboravimo. Mi ćemo se vratiti, ali treba biti velik i ne tražiti isprike na bezvezne stvari. Puno toga nam je falilo u svemu. Jako je teško, tu ljubav i podršku koju mi osjećamo…Ovako izgubiš, to je jako bolno'', rekao je.

''Volio bih da je ovo samo incident na putu. Jako sam zadovoljan načinom kako smo se pripremali i živjeli u ova tri tjedna. Treninzi su jedna stvar, a utakmica druga. Iz svakog treninga i utakmice pokušaš učiti. Napravit ćemo analizu. Treba prespavati, ako će se uopće moći spavati", dodao je.