EKSPRESNO / Lekina momčad u deset minuta zabila tri gola i zaključila utakmicu

Ključan je to pogodak bio za belgijsku momčad jer nakon tog poluvremena sve je išlo kao po loju

3.3.2024.
15:47
profimedia

Bivši trener Hajduka Ivan Leko uspio je svoju momčad vratiti na pravi put. Nakon dva uzastopna poraza Standard je u 28. kolu belgijskog prvenstva svladao Gent rezultatom 4-2.

SAMO SU GA GLEDALI /

Navijač njemačkog prvoligaša postrojio igrače i očitao im lekciju

Iako bi se po rezultatu reklo da je sve išlo kako treba u ovom slučaju to nije tako. Mučila se Lekina momčad već u startu. Gosti su već u 14. minuti zabili prvi gol, međutim četiri minute kasnije zaradili su crveni karton.

U produžecima prvog poluvremena Standard jedanaestercem Wilfrieda Kange dolazi do izjednačenja. Ključan je to pogodak bio za belgijsku momčad jer nakon tog poluvremena sve je išlo kao po loju.

Probudila se momčad Ivana Leke i u deset minuta zabila tri gola. Može e reći kako je utakmica u tom trenutku bila zaključena, iako su u 80. minuti gosti zabili tek za 4-2.

Leki je ovo bila tek druga pobjeda otkad je u siječnju ove godine zasjeo na klupu belgijskog prvoligaša. U osam je susreta osim dvije pobjede upisao još i četiri poraza te dva remija.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija 3. ožujka igra novu utakmicu protiv Rumunjske. Susret je jako bitan u kvalifikacijama za EP. Gledajte ga na Voyo i RTL 2.