bajka je gotova / Leicester sezonu započeo porazom od novopečenog prvoligaša

Leicester je postao prvi engleski prvak koji je obranu naslova započeo porazom nakon 1989. kada se to dogodilo Arsenalu

13.8.2016.
15:58
Jon Buckle/Press Association/PIXSELL

Leicester City je obranu naslova prvaka započeo porazom nakon što je u subotu novopečeni prvoligaš Hull City bio bolji sa 1-2 u utakmici prvog kola engleskog prvenstva.

Poveo je Hull u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pogotkom Adame Diomandea. Na početku drugog poluvremena suđen je penal za Leicester City nakon što je Tom Huddlestone srušio u kaznneom prostoru Demaraija Graya  i precizan s bijele točke bio je Riyad Mahrez. Pobjednički pogodak za Hull postiže Robert Snodgrass u 57. minuti.

Leicester je tako postao prvi engleski prvak koji je obranu naslova započeo porazom nakon 1989. kada se to dogodilo Arsenalu.